Oferty w kategorii Zaklików

Biuro BIP Smart Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w Zaklikowie przy ulicy Janowskiej.

Dom jest częściowo podpiwniczony i składa się z parteru użytkowego o powierzchni zabudowy 101m2 oraz nieużytkowego poddasza, do którego wejście jest w suficie w przedsionku. Dom posiada trzy niezależne wejścia: przez przybudówkę na podwórku, bezpośrednio z chodnika przy ulicy Janowskiej, a także z boku budynku. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 77,5m2 i składają się na nią: dwa pokoje, kuchnia, przedsionek oraz przybudówka.

Dom jest aktualnie niezamieszkały, wymaga remontu ze względu na stan techniczny oraz dostosowania do aktualnie preferowanych rozwiązań użytkowych.

Szczegóły dotyczące konstrukcji domu:

– ściany konstrukcyjne – murowane, z kamienia

– dach dwuspadowy, konstrukcja drewniana, pokrycie z dachówki ceramicznej

– podłogi – deski, wylewki, linoleum

– okna i drzwi drewniane

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wodną, brak podpięcia do kanalizacji oraz gazu. Ogrzewanie – piece kaflowe.

Dom usadowiony jest na działce o numerze 2747, której powierzchnia wynosi 8,44 arów, a jej wymiary to 12,4mx68,8m. Działka jest równa, porośnięta głównie trawą.

Na podwórku znajdują się dwa budynki gospodarcze:

– murowana stodoła o powierzchni zabudowy 67m2

– szopa o powierzchni około 20m2

Działka, na której stoi dom położona jest w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, a w niewielkiej odległości znajdują się obiekty handlowe, usługowe, sklepy, Park miejski, kościół, przychodnia, zalew.

Budynek jest wpisany do gminnej ewidencji dóbr kultury i z tego tytułu sprawuje nad nim pieczę konserwator zabytków, którego delegatura znajduje się w Tarnobrzegu. Ze względu na zabytkowy charakter elewacji frontowej, jej remont/modernizacja są ograniczone i wymagają konsultacji z konserwatorem. Wszelkie prace remontowe wewnątrz budynku, a także związane z elewacją pozostałych ścian, nie wymagają żadnych uzgodnień.

Nasze biuro zapewnia bezpieczną obsługę transakcji. Pomożemy również w uzyskaniu finansowania.

Dom dostępny od zaraz.


Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.
Piotr Pizło
517904769

Opis powyższego lokalu sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Rezerwacja

Dom w Zaklikowie na ulicy Janowskiej

Lokalizacja: ulica Janowska,
na
Liczba pokoi: 2Liczba pięter w budynku: 1 Metraż: 77.00 m2

Porównaj oferty

Zgłoś swoją nieruchomość