Oferty w kategorii Rolety antywłamaniowe

Biuro BIP Smart Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu lokal usługowy na wynajem zlokalizowany przy ulicy Okulickiego o powierzchni 19m2.

Lokal znajduje się na poziomie -1, zejście jest po schodkach z boku budynku. Przy schodach jest duża barierka, która może służyć jako powierzchnia reklamowa do zawieszenia baneru, co zwiększy widoczność działalności, która będzie prowadzona w lokalu. Baner można również zawiesić na elewacji budynku.

Wejście do lokalu stanowią duże oszklone podwójne drzwi z roletą zewnętrzną, którymi wpada do środka światło dzienne. Lokal jest świeżo po remoncie, wewnątrz wydzielono niewielkie pomieszczenie na toaletę. Wysokość pomieszczenia jest poniżej 2m.

Lokal ma duże możliwości aranżacyjne, jest na planie kwadratu. Nadaje się pod działalność zarówno usługową, biurową jak i handlową.

Nasze biuro zapewnia bezpieczną obsługę transakcji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.
Piotr Pizło
517904769

Opis powyższego lokalu sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wynajęte

Lokal użytkowy, ul. Okulickiego, 19m2

Lokalizacja: ul. Okulickiego,
Metraż: 19.00 m2

Porównaj oferty

Zgłoś swoją nieruchomość