Oferty w kategorii Nowiny

Biuro BIP Smart Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dużą atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 44 arów. Nieruchomość o numerze 955 znajduje się w centrum miejscowości Nowiny w gminie Radomyśl nad Sanem.

Działka ma kształt trapezu o wymiarach 97m/73m/54m/53m. Teren jest wyrównany, pokryty zielenią. 

Dostęp do działki jest możliwy z drogi krajowej nr 856 oraz z przeciwnej strony z asfaltowej drogi gminnej.

W centralnej części placu znajduje się duży budynek o powierzchni zabudowy 180m2, w którym mieściła się kiedyś szkoła. Budynek nadaje się do generalnego remontu lub do rozbiórki. Nie jest wpisany do rejestru zabytków, co oznacza, że nowy właściciel będzie mógł przeprowadzić prace remontowo-budowlane w dowolnym zakresie, bez konieczności konsultowania ich z konserwatorem. 

Na terenie działki nie ma obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, co umożliwia w pełni wykorzystanie jej potencjału. 

Do nieruchomości przyłączone są wszystkie media. 

Działka znajduje się w cichej spokojnej okolicy otoczonej zielenią. Od strony drogi gminnej przy samej działce znajduje się przystanek autobusowy. 

Nieruchomość stanowi ciekawą ofertę nie tylko pod zabudowę mieszkalną, ale dzięki jej lokalizacji i wszechstronności ma ona wielki potencjał inwestycyjny.

Przez działkę przebiega linia energetyczna, która nie stanowi przeszkody do budowy domu, determinuje jedynie jego usytuowanie. 

Cena: 259000,00 zł

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Beata Pizło 

504205571

Nasze biuro zapewnia bezpieczną obsługę transakcji. Pomożemy również w uzyskaniu finansowania.

Opis powyższego lokalu sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

259 000 zł
Nowa oferta

Działka budowlana, Nowiny, 44 ary

Lokalizacja: Nowiny 55,
Metraż: 4400.00 m2

Porównaj oferty

Zgłoś swoją nieruchomość