Oferty w kategorii Nisko

Nabycie mieszkania czy domu wiąże się z wieloma problemami. Z myślą o osobach, które szukają nieruchomości w Nisku, przygotowaliśmy szeroki wybór ogłoszeń. Publikujemy je online, dzięki czemu klienci mają szybki dostęp do ofert sprzedaży. Widoczne na stronie zdjęcia i opisy ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie. Dodatkowo w imieniu zleceniodawców prowadzimy wynajem m.in. lokali użytkowych na terenie miasta i w jego okolic. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom tutejszego rynku. Zachęcamy do współpracy!

Sprzedaż i wynajem nieruchomości – ogłoszenia w Nisku

W przypadku zainteresowania danym mieszkaniem proponujemy kontakt z agentem BPI Smart. Jest to zaufana osoba, która realizuje swoją pracę z pasją i dbałością o etykę zawodową. Rzetelnie prowadzi sprzedaż lub wynajem nieruchomości z ogłoszenia, czyli:

  • udziela informacji na temat oferty – jej aktualnego stanu prawnego, hipoteki itp.,
  • umawia na spotkanie zainteresowane strony,
  • pośredniczy w rozmowach, ustaleniach i negocjacjach warunków umowy,
  • sprawdza i kompletuje dokumenty, np. świadectwo charakterystyki energetycznej itp.

Agent sprzedaży nieruchomości wspiera zarówno osobę zbywającą, jak i kupującą mieszkanie. Pomożemy znaleźć dom dla rodziny, pomieszczenie sklepowe na wynajem. Zapraszamy do śledzenia ogłoszeń!

Skuteczne ogłoszenie, czyli co jest ważne w czasie sprzedaży nieruchomości

Wielu naszych klientów zadaje nam pytanie: co zrobić, aby szybko zbyć lokal w dobrej cenie? Z naszego doświadczenia wynika, że należy zacząć od napisania odpowiedniej treści oferty. Skuteczne ogłoszenia o wynajmie i sprzedaży nieruchomości, to takie, które zawierają:

  • wysokiej jakości zdjęcia pomieszczeń zachęcają do zapoznania się z opisem – fotografie to swoista wizytówka mieszkania, dlatego warto odpowiednio je przygotować do sesji,
  • schemat rozmieszczenia pokoi, kuchni, łazienki itp.,
  • informacje o faktycznym stanie wykończenia np. do zamieszkania lub do remontu,
  • dane o metrażu, roku budowy, wysokości czynszu, sposobie ogrzewania itd.

W dobrym tonie jest zamieścić dodatkowe wskazówki o lokalizacji posesji. Przykładowo można napisać o odległości do szkoły, sklepu czy przystanku autobusowego. Tego typu wskazówki w ogłoszeniu ułatwiają zarówno sprzedaż, jak i wynajem nieruchomości. Nasi agenci stosują zasadę, że uczciwe podejście do klienta procentuje zaufaniem.

Jak zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości w Nisku?

Na początek polecamy skontaktować się z naszym biurem. Jest ono prowadzone przez osoby, które pomogą w zredagowaniu ogłoszenia. Jako doradcy klienta podpowiedzą, co jest atutem mieszkania i ujmą to w odpowiedni sposób – słowami oraz na zdjęciu. Prosimy pamiętać, że podobnie jak Państwu zależy nam na szybkim znalezieniu kupca lub najemcy. Dlatego warto nam powierzyć wynajem, a także sprzedaż nieruchomości na terenie Niska. Gwarantujemy fachowe wsparcie i wiedzę, które znacznie ułatwią zawarcie korzystnej umowy. Aby przekonać się, jak pracujemy, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na nowe wyzwania!

439 000 zł
Sprzedaż
Nowa oferta

Mieszkanie 3-pokojowe, Nisko, ul. Tysiącleci...

Lokalizacja: ul. Tysiąclecia 20,
Liczba pokoi: 3Liczba pięter w budynku: 4 Metraż: 60.00 m2
Sprzedane

Dom w Nisku, 169m2, 4,72ar

Lokalizacja: ul. Wesoła,
na
Liczba pokoi: 7 Metraż: 169.00 m2

Porównaj oferty

Zgłoś swoją nieruchomość